açılımturkceseti

Açılım Türkçe Ders Kitabı 1
Ana dili İngilizce olan ve İngilizcenin ikinci dil olarak öğretildiği ülkeler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 1; 12-16 yaş grubundaki öğrencilere hitap etmektedir. İletişimsel Dil Öğretimi yaklaşımına göre hazırlanan Açılım Türkçe Öğretim Seti’ndeki soru yönergelerinin İngilizce karşılıkları verilmiştir.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 1; 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite, “Kelimeler, Okuma – Anlama, Dinleme – Anlama, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi ve Değerlendirme” bölümlerinden oluşmaktadır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 2
Ana dili İngilizce olan ve İngilizcenin ikinci dil olarak öğretildiği ülkeler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 2; 12-16 yaş grubundaki öğrencilere hitap etmektedir. İletişimsel Dil Öğretimi yaklaşımına göre hazırlanan Açılım Türkçe Öğretim Seti’ndeki soru yönergelerinin İngilizce karşılıkları verilmiştir.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 2; 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite, “Kelimeler, Okuma – Anlama, Dinleme – Anlama, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi ve Değerlendirme” bölümlerinden oluşmaktadır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 3
Ana dili İngilizce olan ve İngilizcenin ikinci dil olarak öğretildiği ülkeler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 3; 12-16 yaş grubundaki öğrencilere hitap etmektedir. İletişimsel Dil Öğretimi yaklaşımına göre hazırlanan Açılım Türkçe Öğretim Seti’ndeki soru yönergelerinin İngilizce karşılıkları verilmiştir.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 3; 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite, “Kelimeler, Okuma – Anlama, Dinleme – Anlama, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi ve Değerlendirme” bölümlerinden oluşmaktadır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 4
Ana dili İngilizce olan ve İngilizcenin ikinci dil olarak öğretildiği ülkeler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 4; 12-16 yaş grubundaki öğrencilere hitap etmektedir. İletişimsel Dil Öğretimi yaklaşımına göre hazırlanan Açılım Türkçe Öğretim Seti’ndeki soru yönergelerinin İngilizce karşılıkları verilmiştir.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 4; 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite, “Kelimeler, Okuma – Anlama, Dinleme – Anlama, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi ve Değerlendirme” bölümlerinden oluşmaktadır.

Açılım Türkçe Öğretim Seti ana dili İngilizce olan ve İngilizcenin ikinci dil olarak öğretildiği ülkeler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Açılım Türkçe Öğretim Seti 12-16 yaş grubundaki öğrencilere hitap etmektedir. İletişimsel Dil Öğretimi yaklaşımına göre hazırlanan Açılım Türkçe Öğretim Seti’ndeki soru yönergelerinin İngilizce karşılıkları verilmiştir.

Açılım Türkçe Öğretim Seti 5 için toplamda 72-108 ders saati tavsiye edilmektedir.

Açılım Türkçe Ders Kitabı 5; 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite, “Kelimeler, Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi  ve Değerlendirme” bölümlerinden oluşmaktadır.

 Açılım Türkçe Öğretim Seti 6

Açılım Türkçe Ders Kitabı 6; 8 üniteden oluşmaktadır. Her ünite, “Kelimeler, Okuma-Anlama, Dinleme-için toplamda 72-108 ders saati tavsiye edilmektedir.Anlama, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi  ve Değerlendirme” bölümlerinden oluşmaktadır.

AÇILIM TÜRKÇE SETİ PDF İNDİR,

AÇILIM TÜRKÇE DERS KİTABI 1 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE DERS KİTABI 2 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE DERS KİTABI 3 PDF,

AÇILIM TÜRKÇE DERS KİTABI 4 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE DERS KİTABI 5 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE DERS KİTABI 6 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE DİLBİLGİSİ 1 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE DİLBİLGİSİ 2 PDF,

AÇILIM TÜRKÇE DİLBİLGİSİ 3 PDF,

AÇILIM TÜRKÇE DİLBİLGİSİ 4 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTABI 1 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTABI 2 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTABI 3PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTABI 4 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTABI 5 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTABI 6 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÖĞRETMEN KİTABI 1 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÖĞRETMEN KİTABI 2 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÖĞRETMEN KİTABI 3 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÖĞRETMEN KİTABI 4 PDF ,

AÇILIM TÜRKÇE ÖĞRETMEN KİTABI 5 PDF ,